Na osnovni šoli Milke Šobar – Nataše delo temelji na kvalitetnem vzgojno izobraževalnem delu. Na osnovi lastnega znanja, visoke strokovne avtoritete ter s hkratnim upoštevanjem bogatega pedagoškega izročila ter upoštevanjem temeljnih človekovih in otrokovih pravic, si strokovni delavci prizadevamo za kakovostno in profesionalno udejanjenje vzgoje in izobraževanja otrok, mladostnikov in mladostnic s posebnimi potrebami. Na šoli se trudimo čim bolje povezati, osveščati in vključiti otroke s posebnimi potrebami v okolje. Z vključevanjem v družbo stremimo k sprejetosti in funkcionalni povezanosti z njo.

Prav z razvojem mobilne aplikacije komunikatorja odstiramo nove zavese na področju komuniciranja otrok, ki zaradi različnih dejavnikov tega niso zmožni. S tem odpiramo vrata v svet sporazumevanja s svojimi sovrstniki,  prijatelji, starši, učitelji …

Naša vizija se glasi: »S pozitivno energijo, spoštovanjem in strokovnim delom premagajmo ovire in težave na poti do »sončnega« cilja – celovitega razvoja na vseh področjih otrokovega funkcioniranja”.

Več informacij o nas najdete na naši spletni strani: www.osmsn.si

Nadgradnja aplikacije je bila izvedena v okviru razširjenih dejavnosti projekta »Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam«.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada. Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)